B32796T3755K
EPCOSEPCOS
B32796T3755K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32796T3755K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 7.5UF 10% 700VDC RADIAL
listoch: B32796T3755K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32796T3755K
Číslo dielu B32796T3755K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 7.5UF 10% 700VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20521 pcs Dátový hárok B32796T3755K.pdf
Napätie - DC 700V Napájacie napätie - AC 300V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) séria B32796
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4590
B32796T3755K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.476" (37.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.748" (19.00mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 10 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 7.5µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 7.5µF aplikácia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression