B32796G4755K
EPCOSEPCOS
B32796G4755K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32796G4755K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 7.5UF 10% 1.05KVDC RAD
listoch: B32796G4755K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
640 pcs
  • správa
Špecifikácie B32796G4755K
Číslo dielu B32796G4755K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 7.5UF 10% 1.05KVDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12916 pcs Dátový hárok B32796G4755K.pdf
Napätie - DC 1050V (1.05kV) Napájacie napätie - AC 400V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) séria B32796
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B32796G4755K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.476" (37.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.555" (39.50mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 5.5 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 7.5µF Film Capacitor 400V 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 7.5µF aplikácia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression