B32794D8505K
EPCOSEPCOS
B32794D8505K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32794D8505K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 5UF 10% 875VDC RADIAL
listoch: B32794D8505K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
952 pcs
  • správa
Špecifikácie B32794D8505K
Číslo dielu B32794D8505K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 5UF 10% 875VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33054 pcs Dátový hárok B32794D8505K.pdf
Napätie - DC 875V Napájacie napätie - AC 350V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) séria B32794
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B32794D8505K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.083" (27.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.299" (33.00mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 5.8 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 5µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 5µF aplikácia DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression