B32754C3205K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32754C3205K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL
listoch: B32754C3205K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32754C3205K
Číslo dielu B32754C3205K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4777 pcs Dátový hárok B32754C3205K.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC 310V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) séria B32754
hodnotenie - Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Rozostup vedenia 1.083" (27.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.965" (24.50mm)
Vlastnosti - ESR (ekvivalentná odolnosť série) 12.8 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 2µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 2µF aplikácia General Purpose