B32686S2223K564
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32686S2223K564
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW
listoch: B32686S2223K564.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
384 pcs
  • správa
Špecifikácie B32686S2223K564
Číslo dielu B32686S2223K564 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7042 pcs Dátový hárok B32686S2223K564.pdf
Napätie - DC 2000V (2kV) Napájacie napätie - AC 500V
tolerancia ±10% ukončenie Screw Terminals
Veľkosť / rozmer 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) séria B32686S
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Rectangular Box Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 1.122" (28.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.886" (22.50mm) Vlastnosti -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 70 mOhms Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.022µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapacitné 0.022µF