B32683A1682K000
EPCOSEPCOS
B32683A1682K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32683A1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD
listoch: B32683A1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32683A1682K000
Číslo dielu B32683A1682K000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 155643 pcs Dátový hárok B32683A1682K000.pdf
Napätie - DC 1600V (1.6kV) Napájacie napätie - AC 500V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) séria B32683
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-7333
B32683A1682K
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.591" (15.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 6800pF aplikácia DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber