B32676G1905J000
EPCOSEPCOS
B32676G1905J000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32676G1905J000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 9UF 5% 750VDC RADIAL
listoch: B32676G1905J000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie B32676G1905J000
Číslo dielu B32676G1905J000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 9UF 5% 750VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10823 pcs Dátový hárok B32676G1905J000.pdf
Napätie - DC 750V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) séria B32676
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B32676G1905J
B32676G1905J-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.476" (37.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.673" (42.50mm)
Vlastnosti Long Life ESR (ekvivalentná odolnosť série) 6 mOhms
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 9µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 9µF aplikácia DC Link, DC Filtering