B32671P6823K000
EPCOSEPCOS
B32671P6823K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32671P6823K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
listoch: B32671P6823K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32671P6823K000
Číslo dielu B32671P6823K000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 257180 pcs Dátový hárok B32671P6823K000.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) séria B32671P
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4751
B32671P6823K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.082µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.082µF