B32669C3125K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32669C3125K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1.2UF 10% 250VAC AXIAL
listoch: B32669C3125K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32669C3125K
Číslo dielu B32669C3125K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1.2UF 10% 250VAC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4086 pcs Dátový hárok B32669C3125K.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 250V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32669 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B32669C3125K000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 1.2µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapacitné 1.2µF aplikácia EMI, RFI Suppression