B32669B6474K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32669B6474K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 400VAC AXIAL
listoch: B32669B6474K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32669B6474K
Číslo dielu B32669B6474K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.47UF 10% 400VAC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5699 pcs Dátový hárok B32669B6474K.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 400V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32669 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B32669B6474K000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapacitné 0.47µF aplikácia EMI, RFI Suppression