B32669B6155K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32669B6155K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 400VAC AXIAL
listoch: B32669B6155K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32669B6155K
Číslo dielu B32669B6155K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1.5UF 10% 400VAC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4142 pcs Dátový hárok B32669B6155K.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 400V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.591" Dia x 1.260" L (15.00mm x 32.00mm) séria B32669
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32669B6155K000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapacitné 1.5µF