B32642B0393K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32642B0393K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.039UF 10% 1000VDC RAD
listoch: B32642B0393K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32642B0393K
Číslo dielu B32642B0393K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.039UF 10% 1000VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 209643 pcs Dátový hárok B32642B0393K.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 600V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) séria B32642B
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-7154
B32642B0393K000
B32642B393K
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.551" (14.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.039µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.039µF