B32641B6273K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32641B6273K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
listoch: B32641B6273K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32641B6273K
Číslo dielu B32641B6273K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4136 pcs Dátový hárok B32641B6273K.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC 400V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) séria B32641B
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-7174
B32641B6273K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 0.027µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 0.027µF