B32632A7472K
EPCOSEPCOS
B32632A7472K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32632A7472K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD
listoch: B32632A7472K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie B32632A7472K
Číslo dielu B32632A7472K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74020 pcs Dátový hárok B32632A7472K.pdf
Napätie - DC 1250V (1.25kV) Napájacie napätie - AC 450V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.748" L x 0.276" W (19.00mm x 7.00mm) séria B32632
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-3926
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 4700pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 4700pF