B32632A2102K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32632A2102K289
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
listoch: B32632A2102K289.pdf
  • správa
Špecifikácie B32632A2102K289
Číslo dielu B32632A2102K289 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4735 pcs Dátový hárok B32632A2102K289.pdf
Napätie - DC 2000V (2kV) Napájacie napätie - AC 500V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32632 hodnotenie -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 1000pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 1000pF