B32620J681K
EPCOSEPCOS
B32620J681K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32620J681K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 680PF 10% 1KVDC RADIAL
listoch: B32620J681K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32620J681K
Číslo dielu B32620J681K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 680PF 10% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5435 pcs Dátový hárok B32620J681K.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 600V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) séria B32620
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B32620J 681K
B32620J0681K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Detailný popis 680pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapacitné 680pF