B32537B8154K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32537B8154K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
listoch: B32537B8154K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32537B8154K
Číslo dielu B32537B8154K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4522 pcs Dátový hárok B32537B8154K.pdf
Napätie - DC 630V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.370" Dia x 0.827" L (9.40mm x 21.00mm) séria B32537
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32537B8154K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 0.15µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 0.15µF