B32537B2106K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32537B2106K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 10UF 10% 160VDC AXIAL
listoch: B32537B2106K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32537B2106K
Číslo dielu B32537B2106K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 10UF 10% 160VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5217 pcs Dátový hárok B32537B2106K.pdf
Napätie - DC 160V Napájacie napätie - AC 60V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.618" Dia x 1.339" L (15.70mm x 34.00mm) séria B32537
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32537B2106K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 10µF Film Capacitor 60V 160V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 10µF