B32529D335K
EPCOSEPCOS
B32529D335K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529D335K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL
listoch: B32529D335K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32529D335K
Číslo dielu B32529D335K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5855 pcs Dátový hárok B32529D335K.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) séria B32529
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4824
B32529D 335K
B32529D0335K000
B32529D335K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 3.3µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 3.3µF