B32529C6473K
EPCOSEPCOS
B32529C6473K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C6473K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
listoch: B32529C6473K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C6473K
Číslo dielu B32529C6473K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 390458 pcs Dátový hárok B32529C6473K.pdf
Napätie - DC 400V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32529 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B32529C6473K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 0.047µF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression