B32529C1682K000
EPCOSEPCOS
B32529C1682K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD
listoch: B32529C1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C1682K000
Číslo dielu B32529C1682K000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1078748 pcs Dátový hárok B32529C1682K000.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC 63V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) séria B32529
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B32529C1682K
B32529C1682K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 6800pF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 6800pF