B32529C0823K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0823K289
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD
listoch: B32529C0823K289.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12800 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0823K289
Číslo dielu B32529C0823K289 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.082UF 10% 63VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1086145 pcs Dátový hárok B32529C0823K289.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32529 hodnotenie -
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B32529C 823K289
B32529C823K289
B32529C823K289-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 0.082µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 0.082µF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression