B32529C0184K189
EPCOSEPCOS
B32529C0184K189 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0184K189
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL
listoch: B32529C0184K189.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
11200 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0184K189
Číslo dielu B32529C0184K189 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.18UF 10% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 920538 pcs Dátový hárok B32529C0184K189.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32529 hodnotenie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B32529C 184K189
B32529C184K189
B32529C184K189-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 0.18µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 0.18µF