B32529C0153K189
EPCOSEPCOS
B32529C0153K189 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0153K189
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.015UF 10% 63VDC RAD
listoch: B32529C0153K189.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2800 pcs
5600 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0153K189
Číslo dielu B32529C0153K189 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.015UF 10% 63VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1418983 pcs Dátový hárok B32529C0153K189.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) séria B32529
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-5001-2
B32529C 153K189
B32529C153K189
B32529C153K189-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 0.015µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 0.015µF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression