B32529C0152K000
EPCOSEPCOS
B32529C0152K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0152K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1500PF 10% 63VDC RADIAL
listoch: B32529C0152K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0152K000
Číslo dielu B32529C0152K000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1500PF 10% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1028033 pcs Dátový hárok B32529C0152K000.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) séria B32529
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-6820
B32529C 152K
B32529C152K
B32529C152K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 1500pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 1500pF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression