B32529C0103J189
EPCOSEPCOS
B32529C0103J189 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0103J189
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL
listoch: B32529C0103J189.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0103J189
Číslo dielu B32529C0103J189 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 823788 pcs Dátový hárok B32529C0103J189.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) séria B32529
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-5057-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 10000pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 10000pF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression