B32522C6474K
EPCOSEPCOS
B32522C6474K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32522C6474K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
listoch: B32522C6474K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32522C6474K
Číslo dielu B32522C6474K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 141298 pcs Dátový hárok B32522C6474K.pdf
Napätie - DC 400V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) séria B32522
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-2453
B32522C6474K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.571" (14.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 0.47µF