B32520C6472J
EPCOSEPCOS
B32520C6472J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32520C6472J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
listoch: B32520C6472J.pdf
  • správa
Špecifikácie B32520C6472J
Číslo dielu B32520C6472J Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4004 pcs Dátový hárok B32520C6472J.pdf
Napätie - DC 400V Napájacie napätie - AC 200V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) séria B32520
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-1221
B32520C6472J000
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 4700pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 4700pF