B32520C3473J
EPCOSEPCOS
B32520C3473J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32520C3473J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
listoch: B32520C3473J.pdf
  • správa
Špecifikácie B32520C3473J
Číslo dielu B32520C3473J Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5427 pcs Dátový hárok B32520C3473J.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC 160V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) séria B32520
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-1188
B32520C3473J000
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.276" (7.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 0.047µF
aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B32520C334J189
B32520C334J189
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Skladom: 3974 pcs
Stiahnuť ▼: B32520C334J189.pdf
RFQ
B32520C3473J289
B32520C3473J289
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD