B32520C3103K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32520C3103K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
listoch: B32520C3103K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32520C3103K
Číslo dielu B32520C3103K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 692799 pcs Dátový hárok B32520C3103K.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC 160V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
séria B32520 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B32520C3103K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 10000pF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 10000pF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression