B32520C0474K
EPCOSEPCOS
B32520C0474K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32520C0474K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
listoch: B32520C0474K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32520C0474K
Číslo dielu B32520C0474K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 310992 pcs Dátový hárok B32520C0474K.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) séria B32520
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4480
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 0.47µF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression