B32520C0105K189
EPCOSEPCOS
B32520C0105K189 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32520C0105K189
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
listoch: B32520C0105K189.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32520C0105K189
Číslo dielu B32520C0105K189 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 144903 pcs Dátový hárok B32520C0105K189.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) séria B32520
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-75676-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 1µF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression