B32361A4606J080
EPCOSEPCOS
B32361A4606J080 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32361A4606J080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW
listoch: 1.B32361A4606J080.pdf2.B32361A4606J080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B32361A4606J080
Číslo dielu B32361A4606J080 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3449 pcs Dátový hárok 1.B32361A4606J080.pdf2.B32361A4606J080.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 480V
tolerancia ±5% ukončenie Threaded, Male
Veľkosť / rozmer 2.500" Dia (63.50mm) séria B32361
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B32361A4606J 80
B32361A4606J80
B32361A4606J80-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Rozostup vedenia 1.378" (35.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 5.197" (132.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 60µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 60µF aplikácia General Purpose