B25856K405K3
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25856K405K3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 4UF 10% 1.7KVDC AXIAL
listoch: B25856K405K3.pdf
  • správa
Špecifikácie B25856K405K3
Číslo dielu B25856K405K3 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 4UF 10% 1.7KVDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5001 pcs Dátový hárok B25856K405K3.pdf
Napätie - DC 1700V (1.7kV) Napájacie napätie - AC 1400V (1.4kV)
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Female
Veľkosť / rozmer 2.874" Dia (73.00mm) séria B25856
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial, Can Ostatné mená B25856K 405K 3
B25856K0405K003
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.937" (100.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál -
Detailný popis 4µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) 1700V (1.7kV) Axial, Can kapacitné 4µF