B25838A8474M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25838A8474M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.47UF 1.1KVAC QC TERM
listoch:
  • správa
Špecifikácie B25838A8474M
Číslo dielu B25838A8474M Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.47UF 1.1KVAC QC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4235 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1100V (1.1kV)
tolerancia ±20% ukončenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
séria B25838 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25838A8474M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - Dielektrický materiál -
Detailný popis 0.47µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Radial, Can kapacitné 0.47µF