B25835M684K7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25835M684K7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 1.4KVAC QC TERM
listoch: B25835M684K7.pdf
  • správa
Špecifikácie B25835M684K7
Číslo dielu B25835M684K7 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.68UF 1.4KVAC QC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4461 pcs Dátový hárok B25835M684K7.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1400V (1.4kV)
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm) séria B25835
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B25835M 684K 7
B25835M0684K007
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.740" (95.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál -
Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Radial, Can kapacitné 0.68µF