B25835K224K7
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25835K224K7
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.22UF 1.4KVAC QC TERM
listoch:
  • správa
Špecifikácie B25835K224K7
Číslo dielu B25835K224K7 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.22UF 1.4KVAC QC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5835 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1400V (1.4kV)
tolerancia ±10% ukončenie -
séria B25835 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25835K 224K 7
B25835K0224K007
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál - Detailný popis 0.22µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Radial, Can
kapacitné 0.22µF aplikácia Damping; Snubber