B25834U7305K11
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834U7305K11
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 3UF 10% 1KVAC SCREW
listoch:
  • správa
Špecifikácie B25834U7305K11
Číslo dielu B25834U7305K11 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 3UF 10% 1KVAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4721 pcs Dátový hárok
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 1000V (1kV)
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Male
séria B25834 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25834U7305K 11
B25834U7305K011
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 3µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 3µF aplikácia Commutating; Damping