B25834D2335K4
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834D2335K4
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 3.3UF 10% 2.1KVAC SCREW
listoch: B25834D2335K4.pdf
  • správa
Špecifikácie B25834D2335K4
Číslo dielu B25834D2335K4 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 3.3UF 10% 2.1KVAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5755 pcs Dátový hárok B25834D2335K4.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 2100V (2.1kV)
tolerancia ±10% ukončenie Threaded, Male
Veľkosť / rozmer 2.528" Dia (64.20mm) séria B25834
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B25834D2335K 4
B25834D2335K004
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.378" (35.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 9.764" (248.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 3.3µF Film Capacitor 2100V (2.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitné 3.3µF