B25832C4166K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25832C4166K9
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 16UF 10% 640VAC QC TERM
listoch: B25832C4166K9.pdf
  • správa
Špecifikácie B25832C4166K9
Číslo dielu B25832C4166K9 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 16UF 10% 640VAC QC TERM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4406 pcs Dátový hárok B25832C4166K9.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 640V
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Veľkosť / rozmer 1.969" Dia (50.00mm) séria B25832
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B25832C4166K 9
B25832C4166K009
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.945" (24.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 3.386" (86.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál -
Detailný popis 16µF Film Capacitor 640V Radial, Can kapacitné 16µF