B25655P9127K151
EPCOSEPCOS
B25655P9127K151 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25655P9127K151
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 120UF 10% 900VDC R BOX
listoch: 1.B25655P9127K151.pdf2.B25655P9127K151.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 306 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 306 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
  • správa
Špecifikácie B25655P9127K151
Číslo dielu B25655P9127K151 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 120UF 10% 900VDC R BOX Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 306 pcs Dátový hárok 1.B25655P9127K151.pdf2.B25655P9127K151.pdf
Napätie - DC 900V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect, Disconnect
Veľkosť / rozmer 6.063" L x 2.835" W (154.00mm x 72.00mm) séria B25655
hodnotenie AEC-Q200 obal Bulk
Balík / puzdro Rectangular Box Ostatné mená 495-75584
B25655P9127K151-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.969" (50.00mm)
Vlastnosti Low ESR Dielektrický materiál Polyurethane (PU), Metalized - Stacked
Detailný popis 120µF Film Capacitor 900V Polyurethane (PU), Metalized - Stacked Rectangular Box kapacitné 120µF