WB24GD1121
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WB24GD1121
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
listoch: 1.WB24GD1121.pdf2.WB24GD1121.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie WB24GD1121
Číslo dielu WB24GD1121 Výrobca E-Switch
popis SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23563 pcs Dátový hárok 1.WB24GD1121.pdf2.WB24GD1121.pdf
Napájacie napätie - AC 125V Stýl ukončenia Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funkcia prepínača On-On séria WB2, LAMB
Rozmery výrezu panelu Rectangular - 30.00mm x 22.00mm obal Bulk
Prevádzková teplota -20°C ~ 65°C Typ montáže Panel Mount, Snap-In
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu IP55 - Dust Protected, Water Resistant Napätie osvetlenia (nominálne) -
Typ osvetlenia, Farba - Vlastnosti -
Elektrický život - Detailný popis Rocker Switch DPDT 20A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Aktuálne hodnotenie 20A (AC) Farba - pohon / uzáver Black
obvod DPDT Typ pohonu Concave (Curved)
Označenie pohonu O -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
WB24ED1100-ACC-KF05
WB24ED1100-ACC-KF05
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH ROCKER DPST-NO 20A 125V
Skladom: 16085 pcs
Stiahnuť ▼: WB24ED1100-ACC-KF05.pdf
RFQ
WB26M
WB26M
výrobcovia: Jonard Tools
popis: WIRE WRAP BIT FOR G200/R3278
Skladom: 2225 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
WB24SM
WB24SM
výrobcovia: Jonard Tools
popis: WIRE WRAPPING BIT, 24 AWG
Stiahnuť ▼: WB24SM.pdf
WB24KD1100
WB24KD1100
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Stiahnuť ▼: WB24KD1100.pdf
WB24DH
WB24DH