TL6120DF500RG
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL6120DF500RG
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
listoch: TL6120DF500RG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL6120DF500RG
Číslo dielu TL6120DF500RG Výrobca E-Switch
popis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101730 pcs Dátový hárok TL6120DF500RG.pdf
Stýl ukončenia Gull Wing Prepnúť cestovanie 0.50mm
Funkcia prepínača Off-Mom séria TL6120
obal Tape & Reel (TR) obrys 7.40mm x 7.40mm
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzkové sily 500gf
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 500,000 Cycles Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Napätie osvetlenia (nominálne) -
Typ osvetlenia, Farba - osvetlenie Non-Illuminated
Vlastnosti - Detailný popis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktné hodnotenie @ Napätie 0.05A @ 50VDC obvod SPST-NO
Typ pohonu Standard Orientácia pohonu Top Actuated
Materiál pohonu Polyamide (PA), Nylon Dĺžka pohonu, pravý uhol -
Pohon Výška mimo PCB, vertikálna 10.00mm