TL4100AF120QG
E-SwitchE-Switch
TL4100AF120QG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4100AF120QG
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
listoch: 1.TL4100AF120QG.pdf2.TL4100AF120QG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL4100AF120QG
Číslo dielu TL4100AF120QG Výrobca E-Switch
popis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 115734 pcs Dátový hárok 1.TL4100AF120QG.pdf2.TL4100AF120QG.pdf
Stýl ukončenia Gull Wing Prepnúť cestovanie 0.15mm
Funkcia prepínača Off-Mom séria TL4100
obal Original-Reel® obrys 6.20mm x 3.50mm
Ostatné mená EG4963DKR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Prevádzkové sily 120gf Typ montáže Edge Mount, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 1,000,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Napätie osvetlenia (nominálne) -
Typ osvetlenia, Farba - osvetlenie Non-Illuminated
Vlastnosti - Detailný popis Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Edge Mount, Right Angle
Kontaktné hodnotenie @ Napätie 0.05A @ 12VDC obvod SPST-NO
Typ pohonu Rectangular Button Orientácia pohonu Side Actuated
Materiál pohonu - Dĺžka pohonu, pravý uhol 2.00mm
Pohon Výška mimo PCB, vertikálna -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TL42 BLU 1LTR BTL
TL42 BLU 1LTR BTL
výrobcovia: 3M
popis: THREADLOCKER
Skladom: 414 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TL4051CIDCKT
TL4051CIDCKT
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT ADJ SC70
Skladom: 5317 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TL4105AF160QG
TL4105AF160QG
výrobcovia: E-Switch
popis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V