P16EES11CWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P16EES11CWHT
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
listoch: 1.P16EES11CWHT.pdf2.P16EES11CWHT.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie P16EES11CWHT
Číslo dielu P16EES11CWHT Výrobca E-Switch
popis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6859 pcs Dátový hárok 1.P16EES11CWHT.pdf2.P16EES11CWHT.pdf
Napätie - DC 24V Napájacie napätie - AC 125V
typ Standard, Illuminated Stýl ukončenia Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcia prepínača On-On séria P16
Rozmery výrezu panelu Circular - 16.00mm Dia obal Bulk
Prevádzková teplota -20°C ~ 55°C Typ montáže Panel Mount, Front
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život 100,000 Cycles
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Napätie osvetlenia (nominálne) 28 VAC/DC
Typ osvetlenia, Farba Incandescent, White Vlastnosti -
Aktuálne hodnotenie 8A (AC), 6A (DC) Farba - pohon / uzáver White