L16PLS10KREDRED
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L16PLS10KREDRED
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu PILOT LIGHT SQUARE RED 24VDC
listoch: 1.L16PLS10KREDRED.pdf2.L16PLS10KREDRED.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie L16PLS10KREDRED
Číslo dielu L16PLS10KREDRED Výrobca E-Switch
popis PILOT LIGHT SQUARE RED 24VDC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7943 pcs Dátový hárok 1.L16PLS10KREDRED.pdf2.L16PLS10KREDRED.pdf
Vlnová dĺžka - vrchol - Napätie 24V
Uhol zobrazenia - typ LED
Stýl ukončenia - séria L16
hodnotenie DC Tvar výrezu panelu Round
Rozmery výrezu panelu 0.63" (16.00mm) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hodnotenie Millicandela - Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Transparentnosť objektívu - Štýl / veľkosť šošovky Square with Flat Top, 18.00mm
Farba šošoviek - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Farba lampy Red Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti - Detailný popis LED Panel Indicator Red 24V Square with Flat Top, 18.00mm