KC53A30.002NLS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KC53A30.002NLS
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V
listoch: 1.KC53A30.002NLS.pdf2.KC53A30.002NLS.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie KC53A30.002NLS
Číslo dielu KC53A30.002NLS Výrobca E-Switch
popis SWITCH ROTARY 2POS 350MA 125V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 28816 pcs Dátový hárok 1.KC53A30.002NLS.pdf2.KC53A30.002NLS.pdf
Napájacie napätie - AC 125V Stýl ukončenia Solder Lug
séria KC Rozmery výrezu panelu Circular - 10.20mm Dia
Prevádzkové sily 8.770gfm Počet pozícií 2
Počet pólov na palube 1 Počet palúb 1
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 10 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Index sa zastaví Fixed Vlastnosti -
Detailný popis Rotary Switch 2 Position SPDT 350mA (AC) 125VAC Panel Mount Hĺbka za panelom 18.50mm
Aktuálne hodnotenie 350mA (AC) Časovanie kontaktu Non-Shorting (BBM)
Kontaktný materiál Copper Alloy Kontakt Dokončiť Silver
Obvod na palube SPDT Angle of Throw 60°
Typ pohonu Flatted (6.35mm Dia) Dĺžka pohonu 30.00mm