520.01-WHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 520.01-WHT
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V
listoch: 520.01-WHT.pdf
Stav RoHs Bez olova / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie 520.01-WHT
Číslo dielu 520.01-WHT Výrobca E-Switch
popis SWITCH PUSH SPST-NO 0.01A 35V Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4768 pcs Dátový hárok 520.01-WHT.pdf
Napätie - DC 35V typ Standard
Stýl ukončenia PC Pin Funkcia prepínača Off-Mom
séria 520 Rozmery výrezu panelu -
obal Bulk Ostatné mená 520-01-3
A800102
EG1408
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mechanický život -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Napätie osvetlenia (nominálne) - Typ osvetlenia, Farba -
Vlastnosti - Elektrický život 500,000 Cycles
Detailný popis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Through Hole Aktuálne hodnotenie 10mA (DC)