DSR8F600
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR8F600 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSR8F600
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
listoch: DSR8F600.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DSR8F600
Číslo dielu DSR8F600 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 149806 pcs Dátový hárok DSR8F600.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Standard Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 8A
Napätie - porucha TO-220AC séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 9.3pF @ 40V, 1MHz polarizácia TO-220-2
Prevádzková teplota - prepojenie 45ns Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu DSR8F600
Rozšírený popis Diode Standard 600V 8A Through Hole TO-220AC Konfigurácia diódy 80µA @ 600V
popis DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC Prúd - reverzné únik @ Vr 2.7V @ 8A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 600V Kapacita @ Vr, F 150°C (Max)