DSR6V600P5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR6V600P5-13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSR6V600P5-13
Výrobca / Značka: Diodes Incorporated
Popis produktu DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5
listoch: DSR6V600P5-13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie DSR6V600P5-13
Číslo dielu DSR6V600P5-13 Výrobca Diodes Incorporated
popis DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 387059 pcs Dátový hárok DSR6V600P5-13.pdf
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 3V @ 6A Napätie - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Balík dodávateľov zariadení PowerDI™ 5 rýchlosť Fast Recovery = 200mA (Io)
séria DIODESTAR™ Doba spätného obnovenia (trr) 35ns
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro PowerDI™ 5
Ostatné mená 1034-DSR6V600P5-13DITR Prevádzková teplota - prepojenie -65°C ~ 175°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diódy Standard
Detailný popis Diode Standard 600V 6A Surface Mount PowerDI™ 5 Prúd - reverzné únik @ Vr 10µA @ 600V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io) 6A Kapacita @ Vr, F 4.1pF @ 4V, 1MHz
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DSR850-0
DSR850-0
výrobcovia: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
popis: POWER SHELF FOR DS850 POWER SUPP
Skladom: 368 pcs
Stiahnuť ▼: DSR850-0.pdf
RFQ
DSR6V600P5-13
DSR6V600P5-13
výrobcovia: Diodes Incorporated
popis: DIODE GEN PURP 600V 6A POWERDI5